Pierścionki – stylowa biżuteria na każdą okazję

Pierścionki to dodatki, po które sięga wiele kobiet, by dopełnić i odmienić charakter stylizacji. Idealnie sprawdzają się do każdej stylizacji – pasować będą do stroju do pracy, a także na wyjątkowe okazje. Jednak tą najważniejszą biżuterią w kolekcji każdej kobiety, jest pierścionek zaręczynowy. To właśnie on jest jednym z dowodów miłości i pozwala na wprowadzenie związku na wyższy etap. Wyjątkowy zaręczynowy pierścionek sprawia, że zaczynacie być nie tylko parą, a narzeczeństwem, dzięki czemu Wasz związek staje się poważniejszy i gotowy na kolejne zmiany.

Piękne pierścionki dla modnej i eleganckiej kobiety

Wybranie pierścionka zaręczynowego jest wyzwaniem dla każdego mężczyzny. Pierścionek z diamentem ma być wyjątkowy i powinien wzbudzić jednocześnie zachwyt i wzruszenie u ukochanej. Szukając idealnej biżuterii zaręczynowej, warto zapoznać się z ofertą naszego sklepu internetowego. Znajdziesz u nas pierścionek z diamatem, który z pewnością przypadnie do gustu kobiecie nowoczesnej i energicznej, która kocha odważne rozwiązania. Pierścionek z rubinem to propozycja dla miłośniczek eleganckich i szykowych stylizacji. Mamy również pierścionek ze szmaragdem, który podkreśli charakter każdej indywidualistki.

Pierścionek zaręczynowy – jak go zakładać?

Czyli najważniejsze pytanie, na które musisz znać odpowiedź przed zaręczynami? Najczęściej zadawane pytania przed zaręczynami, to „pierścionek zaręczynowy na którym palcu” praz „pierścionek zaręczynowy na której ręce”. Postaramy ułatwić Ci przejście przez ten wyjątkowy i bardzo stresujący moment w Twoim życiu i odpowiemy na oba te pytania. Według wszystkich źródeł historycznych pierścionek zaręczynowy w Polsce nosi się na serdecznym palcu prawej ręki. Wynika to z tego, że według norm kulturowych to prawą ręką wykonuje się wszystkie najważniejsze czynności.