Regulamin

proste zasady

Firma czynna jest w godzinach od 9 do 20 w dni robocze oraz od 10 do 16 w sobotę.
Poza godzinami pracy staramy się także odpowiadać na Państwa maile w miarę dostępności.


Paczki wysyłamy w dni robocze od poniedziałku do piątku za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej Inpost.


Przedmioty, w których w opisie podaliśmy informację, że wysyłamy tylko kurierem zostają wysłane kurierem Inpost oraz kurierem Pocztex 48 za uiszczeniem odpowiedniej kwoty za wysyłkę (wyjątkiem są przesyłki pobraniowe).


Dla zachowania najlepszej jakości usług towar wysyłamy do 24 h od zaksięgowania wpłaty od Klienta.


W przypadku wady fabrycznej, która nie została przez nas zauważona przyjmujemy zwrot, a w zależności od stanu magazynowego, możemy albo wysłać ponownie inny egzemplarz zakupionego przedmiotu albo zwrócić pieniądze.


Kupujący może zrezygnować z zakupionego przedmiotu w terminie do 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracamy równowartość zakupionego towaru. Nie zwracamy kosztów przesyłki. Zwrot gotówki nastąpi w terminie max 7 dni przelewem na wskazane konto bankowe.
W celu najszybszego uwzględnienia zwrotu prosimy o dołączenie karteczki z danymi do zwrotu (dane osobowe, nr konta), oryginału paragonu oraz formularza zwrotu towaru (możemy wysłać wzór w wiadomości lub można przykładowy w internecie).


Jeżeli zamówiony towar przez klienta nie zostanie odebrany w terminie to w takim przypadku zwrot pieniążków za towar będzie pomniejszony o koszty powrotu paczki do nas.


Wybierając przesyłkę pobraniowa zobowiązujemy klienta do odbioru przesyłki, uiszczenia opłaty za zakupione przedmioty i pokrycie kosztów wysyłki, w innym przypadku jesteśmy zmuszeniu żądać zwrotu kosztów przesyłki w 2 strony.


Na wpłatę za zakupiony towar czekamy max 5 dni od dnia złożenia zamówienia.
Jeżeli zakupione przedmioty wymagają podania dodatkowych parametrów (kolor, rozmiar) prosimy o podanie ich w uwagach do zamówienia lub w wiadomości mail. W przypadku nie podania dodatkowych potrzebnych danych do czasu zaksięgowania wpłaty wysyłamy losowo wybrany wzór/kolor, aby nie opóźniać wysyłki.


W przypadku odbioru osobistego w Krakowie prosimy o wybranie takiej opcji w formach wysyłki. O możliwości odbioru poinformujemy Państwa mailem.


Przyjmujemy płatności za zamówienia na nasze konto bankowe lub poprzez szybkie Przelewy24.


Mag-Jew Magdalena Wróblewska
ul. Marii Dąbrowskiej 17D/5
31-851 Kraków
Numer konta: 88 1050 1445 1000 0092 4891 1407
Bank ING
W tytule przelewu wpisujemy numer zamówienia oraz imię i nazwisko co ułatwi identyfikację klienta i szybszą wysyłkę.
Jeżeli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości służymy pomocą 🙂Telefon: 661-675-105
Mail: sklep@mag-jew


Nie wyrażamy zgody na kopiowanie naszych opisów i zdjęć. Wszelkie kradzieże z naszej strony będą podlegały wymiarowi Sprawiedliwości.najważniejszy.